czwartek, 24 marca 2011

Nowe zdjęcia, nowe naszyjniki

W tym tygodniu zrobiłam kilka najszyjników. Użyłam do nich, jak to mówią "przydasi" koralików, które czekały na artystyczną wenę jakiś czas. Bardzo lubię mieć stały magazyn różnokolorowych koralików i dopiero, gdy mam pełną szafeczkę kolorków, zaczynam tworzyć. Dzisiaj przedstawiam Wam dwa naszyjniki: żółty, który pasuje do okrągłych dekoltów i niebieski do dekoltów w trójkącik.

Oto pierwszy naszyjnik, który został wykonany ręcznie z zółtych kamyków marmuru, szkła weneckiego i szkła crackle. Starannie łączyłam nie tylko odcienie kolorów, ale też i ich kształty. Pozwalam na ocenianie :-P Drugi naszyjnik, podobny styl, raczej ta biżuteria pasuje do trójkątnego dekoltu.


Te naszyjniki będą dostępne w moim sklepie najprawdopodobniej jutro, kiedy je dokładnie opiszę :-)

A ten wzór naszyjnika jest starszy, ale bardzo mi się podoba i lubię go od czasu do czasu zrobić.


2 komentarze:

  1. witaj.dziękuję za odwiedziny mojego bloga:) naszyjniki świetne,ten żółty-mój faworyt:) zamieść link do Twojego sklepiku, bo nie znalazłam???a ciekawa jestem co oferujesz:) wiesz, pisanie bloga to niekoniecznie strata czasu choć pochłania go sporo...ja dzięki blogowi nawiązałam fantastyczne znajomości, choć nie "realowe":) dlatego:warto!pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za linka:) jak tylko znajdę chwilę przewertuję sklepik od a do z:) na razie zajrzałam na chwilkę-wygląda fajnie:) zapraszam także do mojej galerii:
    www.pod-wieczor.pl

    OdpowiedzUsuń